festevāli 2008

Sen neko neesmu rakstījis, tā nu šogad ir bijuši kaudze ar festiālim viss kā jau parasti daudz ļautiņu, kautiņu pohainu cilvēciņu no rīta.

Esmu pabijis visur kur, bet gribas izcelt 2 festus šogad.

P.S. vērtēju pēc sva subjektīva viedokļa 7 ballu skalā.

Zvērā 4,8 balles

Kā jau vienmēr ierodos, izspētam kas kur ir un kā notiekas, uzreiz jāsaka 2 lieli fui organizatoriem

1) tešu pilsētiņa bija par tālu no auto novietnes, tā kā stikla taru negrixt ienest, bet gribas dzert līdz paņemto jāceļ tesltis auto laukuma vidū.

2) cik dzirdēju cena par abām dienām bija 12 ls un tad ja ieradies 2trajā diena tik un tā 12 ls nu camon tas tak nav biku godīgi pret tiem kuri šādu vai tādu apstākļu dēļ ierodas tikai 6dienā.

Bet visā visumā pasākums bija izdevies godam, protams ka neiztika, bez daudziem ierēbušiem cilvēciņiem. Kā vienmēr mani pārsteidza tas ka ļoti daudz mazu bērniņu atradās tādā lidojumā ka nu tikai.

Protams patīkams bija daudzo grupu piedalīšanās faktors, bet klāt nāk arī mīnus, diemžēl daži mūziķi nespēj 20 min laikā esot uz skatuves noskaņot savu ģitāru jo atrodas tur tādā lopā, ka nu tikai šāda te attieksme nav pārāk pozitīva, jo cilvēciņu tak nāk skatīties uz mūziņiem, jā jā protams ka ir kaudze, kuri nāk tikai nodzerties līdz nemaņai, un viņus tā atmosfēra neinteresē.

moto: Kopā lopā

Kafijas vakars pilskalnos 6,7 balles

šis pasākums manu prāt bija izdevies godam, lai gan laika apstākļi nelutināja un man neadīti 6dienas rītā, bija steidzīgi jākāpj iekš to auto un jābrauc Māju virzienā.

Organizācija kā vienmēr atstāj visu pasākumu +- pašplūsmā, bet protams ka man ir pie kā piekasīties :D.

1) izteiktas telšu pilsētiņas neeksistēšana

2) iekš Bārs „CEHS” ar Chillin neatradu neko lādzīgu apēdamu

Uzreiz jāpaslavē organizatori par cenu 5 ls par abām dienām tā noteikti ir pati labākā cena šīgada festos. Piebilst varu tikai vienu nākam gad būšu klāt kā likts.

Atmosfēra šinī pasākuma bija daudz draudzīgāka nekā citos pasākumos, visi plūst savā nodabā ar savu dzeramo rokā vai kabatā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.